Prowadzona działalność to stacja paliw BP
zlokalizowana w Wysogotowie.

Przestronny obiekt  przeznaczony jest dla kierowców samochodów osobowych jak i ciężarowych. W obiekcie mieści się 100 metrowy bar oraz otwarta kuchnia umożliwiająca podglądanie pracy kucharza. Uwagę przyciąga niestandardowy wystrój oraz bogata oferta produktów. Na terenie stacji zlokalizowano myjnie automatyczną oraz myjnię ręczną. W sąsiedztwie myjni znajdują się samoobsługowe stanowiska kompresorów oraz odkurzaczy, parking dla samochodów osobowych oraz stanowiska postojowe dla samochodów ciężarowych z osobnym, przeznaczonych dla nich układem dróg wewnętrznych oraz wyjazdem. W budynku stacji znajduje się również  część higieniczno-sanitarna wraz z prysznicami dla klientów.

Obecnie stację rozbudowano o dodatkową część gastronomiczną, w której serwowane będą przede wszystkim kurczaki z rożna. Oferujemy konsumpcję na miejscu w przestronnym, przeszklonym, o niestandardowym wystroju barze jak i na wynos. Kładziemy nacisk na najlepszą jakość oferowanego towaru dlatego też wszystkim produkty pochodzą z codziennych dostaw od sprawdzonych i zaufanych dostawców.  Na jakość sprzedawanego towaru ma także wpływ odpowiednie przygotowanie . Opracowaliśmy specjalny proces pieczenia dzięki czemu kurczaki są soczyste i chrupiące, a kompozycja naturalnych przypraw została tak dobrana aby nasz produkt był aromatyczny.

Jesteśmy obiektem premium nastawionym na najwyższą jakość produktów jak i szybką, miłą obsługę. Kierowcy – zarówno samochodów osobowych jak i ciężarowych  mogą skorzystać z wielostanowiskowych dystrybutorów z najlepszej jakości paliwem, w tym m.in. BP Ultimate, BP Ultimate Diesel, LPG, do dyspozycji klientów jest również dystrybutor AdBlue. Stacja oferuje duży parking, również ze stanowiskami dla TIR-ów, na miejscu są: myjnia automatyczna i ręczna, kompresor, odkurzacze. W budynku stacji znajdują się również  część higieniczno-sanitarna wraz z prysznicami dla klientów.